Skip to main content

Bilia Verstraeten.

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Telefoon: 09 345 06 88
E-mail: info@biliaverstraeten.be

BTW: BE 0448.629.354

-----

 


Stefan Nordström
Concessiehouder

Steven De Sonville
Operationeel Directeur

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Steven.DeSonville@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Steven.DeSonville@biliaverstraeten.be


Steven De Sonville
Operationeel Directeur

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Steven.DeSonville@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Steven.DeSonville@biliaverstraeten.be
Nele Vermoesen
Financial Manager

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nele.Vermoesen@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nele.Vermoesen@biliaverstraeten.be
Kurt De Rouck
Quality & Risk Manager

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: kurt.derouck@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: kurt.derouck@biliaverstraeten.be
Bart Van De Vyver
Customer Support Manager

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: bart.vandevyver@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: bart.vandevyver@biliaverstraeten.be


Henri Benoit
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Henri.Benoit@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Henri.Benoit@biliaverstraeten.be
Natacha Morren
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Natacha.morren@biliagentstore.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Natacha.morren@biliagentstore.be


Pieter De Guchteneire
Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Pieter.DeGuchteneire@biliaverstraeten.be
Afwezig op woensdag

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Pieter.DeGuchteneire@biliaverstraeten.be
Afwezig op woensdag
Steff Naudts
Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Steff.Naudts@biliaverstraeten.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Steff.Naudts@biliaverstraeten.be
Afwezig op maandag
Stijn Adams
Sales Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: stijn.adams@biliaverstraeten.be
Afwezig op dinsdag

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: stijn.adams@biliaverstraeten.be
Afwezig op dinsdag
Steffany Coppens
Afleveraar

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: steffany.coppens@biliagentstore.be

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: steffany.coppens@biliagentstore.be
Sander Dullaert
Product Genius

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Sander.Dullaert@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Sander.Dullaert@biliaverstraeten.be
Justine Vancoppenolle
Greeter


Cathy Versypt
Sales Support & Admin.

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
Email: sales.admin@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
Email: sales.admin@biliaverstraeten.be


Tomas Timmerman
Aftersales Used Car

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Tomas.Timmerman@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Tomas.Timmerman@biliaverstraeten.be
Elke De Ras
Sales Support & Admin. Used Car

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: elke.deras@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: elke.deras@biliaverstraeten.be


Willem D'Hauwe
Sales Advisor Used Car

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Willem.Dhauwe@biliaverstraeten.be
Afwezig op maandag

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: Willem.Dhauwe@biliaverstraeten.be
Afwezig op maandag
Gilles Van den Bergh
Sales Advisor Used Car

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: gilles.vandenbergh@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 2) 09 345 06 88 (Optie 2)
E-mail: gilles.vandenbergh@biliaverstraeten.be


Nele Vermoesen
Financial Manager

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nele.Vermoesen@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nele.Vermoesen@biliaverstraeten.be
Candy Van Duyse
Boekhouding/voertuigadministratie

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Candy.van-duyse@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Candy.van-duyse@biliaverstraeten.be
Nancy Van Damme
Boekhouding

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nancy.Vandamme@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mal: Nancy.Vandamme@biliaverstraeten.be


Bart Van De Vyver
Customer Support Manager

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: bart.vandevyver@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: bart.vandevyver@biliaverstraeten.be


Eddy Deléhouzée
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Eddy.Delehouzee@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Eddy.Delehouzee@biliaverstraeten.be
Gunter Van Kerckhove
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Gunter.VanKerckhove@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Gunter.VanKerckhove@biliaverstraeten.be
Kurt De Clerck
Warranty Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (optie 1) 09 345 06 88 (optie 1)
E-mail: kurt.de-clerck@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (optie 1) 09 345 06 88 (optie 1)
E-mail: kurt.de-clerck@biliaverstraeten.be
Chris Meeuws
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: chris.meeuws@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: chris.meeuws@biliaverstraeten.be
Jürgen Van Eeckhoven
Facturist

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Jurgen.Van-Eeckhoven@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Jurgen.Van-Eeckhoven@biliaverstraeten.be
Mieke Anthuenis
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Mieke.Anthuenis@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Mieke.Anthuenis@biliaverstraeten.be
Jan Coppens Tamayo
Service Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Jan.Coppens-Tamayo@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Jan.Coppens-Tamayo@biliaverstraeten.be


Tom Venneman
Receptie aan de wagen

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Tom.Venneman@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Tom.Venneman@biliaverstraeten.be


Bart Peersman
Werkplaatsleider

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Bart.Peersman@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Bart.Peersman@biliaverstraeten.be
Manuel Claessens
Brigadier

E-mail: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: manuel.claessens@biliaverstraeten.be

E-mail: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: manuel.claessens@biliaverstraeten.be


Hans Bijn
Carosserieverantwoordelijke

E-mail: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: hans.bijn@biliaverstraeten.be

E-mail: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: hans.bijn@biliaverstraeten.be
Johan Verhavert
Expertise

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Johan.Verhavert@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Johan.Verhavert@biliaverstraeten.be
Alan De Buyser
Dossierbeheerder

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: alan.debuyser@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: alan.debuyser@biliaverstraeten.be


Wesley Dedeyne
Magazijnverantwoordelijke

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: wesley.dedeyne@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: wesley.dedeyne@biliaverstraeten.be
Pascal Schatteman
Parts Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Pascal.Schatteman@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Pascal.Schatteman@biliaverstraeten.be
Mario Buyssens
Parts Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: mario.buyssens@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: mario.buyssens@biliaverstraeten.be
Mourad Hiloui
Parts Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: mourad.hiloui@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: mourad.hiloui@biliaverstraeten.be
Isha Brack
Parts Advisor

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Isha.brack@biliaverstraeten.be

Telefoon: 09 345 06 88 (Optie 1) 09 345 06 88 (Optie 1)
E-mail: Isha.brack@biliaverstraeten.be


Steffany Coppens
Marketing Coördinator

Telefoon: 09 335 27 03 09 335 27 03
E-mail: steffany.coppens@biliagentstore.be

Telefoon: 09 335 27 03 09 335 27 03
E-mail: steffany.coppens@biliagentstore.be
Yannick Van den Houdt
Marketing Coördinator Premium Selection

Verkoopafdeling

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: verkoop@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Vrij: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Antwerpsesteenweg 85
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: premium@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:30 - 18:30
Za: 10:00 - 17:00

Receptie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00

Werkplaats

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00
13:00 - 17:30
Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 16:00

Magazijn

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: magazijn@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Do: 09:00 - 12:00
13:00 - 16:45
Vr: 09:00 - 12:00
13:00 - 15:00
Parts catalogus

Carrosserie

Antwerpsesteenweg 81
9080 Lochristi

Contact

Telefoon: 09 345 06 88 09 345 06 88
E-mail: info@biliaverstraeten.be

Openingsuren

Ma - Vr: 08:00 - 12:00
13:00 - 18:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
Openstaande vacatures

Openstaande vacatures.

Solliciteren
Top